04 Ağustos 2007

Seksi Şempaze

Kuzunun annesi bu aralar tembelliğinden mi, hayatın yoğun temposundan mı yoksa kuzunun kendisine yoğunlaşmaktan onunla ilgili yaşanılanları biriktirmesinden mi bilinmez bir türlü sayfasına yeni resimler, yeni haberler koyamadı. Halbuki o kadar çok şey birikti ki hızla gelişen Defnoş ile ilgili. Şeytanın bacağını kırıp önce çok hoşuma giden seksi şempaze hallerini koyayım istedim. Aman aman benim şimdilik bu halleri hoşuma gidiyor da ilerde de böyle bir şey olursa çekeceğimiz var demektir. Çünkü bu durum şimiden babasını rahatsız etmeye başladı. Ama kuzucuk ne yapsın, anne ve Jane onu böyle görmekten hoşlandığından o da salına salına ne giydirirlerse gezinip duruyor.
Ama öyle böyle değil gerçekten çok şeker oluyor. Defne hanımın şekerliği sade güzel görünüşünde değil tavrında sevimliliğinde bir de. Öyle şirin oyuncu bir şey oldu ki. Lokum gibi insanın alıp uzun uzun çiğneyip tadına varası geliyor. Bir de üsttüne başına bir düşkün oldu ki şimdiden sormayın. Hele ki birini üstünü değiştirirken görmesin, hemen o da talip oluyor yeni giysiler giyinmeye. Giyindikten sonra da bak bak diyerek etrafta dolaşıp gösteriyor herkese. Kıyafetle de bitmiyor bu seramoni; saçlar taranıp toka da takılacak Uslu uslu duruyor önümüzde onu güzelleştirmemizi bekler gibi.

5 yorum:

-acemi aşçı- dedi ki...

Ahh ben merakla bu sayfanın yenilenmesini bekliyordum.. Beklediğime de değdi, bu nasıl güzellik böyle, o lokumu mıncık-mıncık mıncıklamak geliyor içimden. Yerim o yürüyüşünü..
Sevgiler hepinize
İpek

Defne dedi ki...

Al benden de o kadar! Bu lokum nasıl mıncıklanmaz yahu? :)) Süslü pek şeker pek, maşallah!
Sevgiler Nükhetciğim.

AycA dedi ki...

:)) hehe o sırt tam ısırmalık amaaa

ozguncehobi dedi ki...

Merhabalar sitenizi ilk ziyaretim. Masallah diye baslayalim Allahim nazarlardan saklasin bu ne seker, lokum akla gelen butun tatlilar benim yerime opun lutfen. Sevgiyle kalin.

mirdifderya dedi ki...

Allahim insan bu kadarmi sirin olur! masallah masallah!